ایران قوی با مشارکت حداکثری امکان پذیر است

ایران قوی با مشارکت حداکثری امکان پذیر است

میهن نیوز- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر زنجان گفت: اگر ایران قوی می خواهیم باید مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشیم که موجب شکست و ناامیدی دشمنان و اقتدار کشور می‌شود.

آیت اله علی خاتمی امروز جمعه با حضور در شعبه اخذ رای مدرسه قائم شهر زنجان و انداختن رای خود به صندوق انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه دوام و قوام جمهوری اسلامی به حضور مردم است، افزود: شرکت نکردن در انتخابات میدان دادن به عناصر دشمن و بهانه جویان است.

وی با بیان اینکه برای برگزاری هر چه بهتر این انتخابات همه مردم و مسوولان وارد میدان شده اند، اظهار داشت: انتخابات هم حق و هم تکلیف است چراکه همگان شهروند این کشور هستیم، حق انتخاب داریم و این یک وظیفه قانونی است.

نماینده ولی فقیه در استان، فضای تبلیغاتی کشور را آرام و مطلوب خواند و تصریح کرد:‌ با توصیه ها و تبلیغات انجام شده حجت بر همگان تمام شده است و می توانند فرد اصلح را انتخاب کنند.

خاتمی افزود:‌ رییس جمهور آینده ایران اسلامی باید به گفتمان امامین انقلاب پایبند باشد و در میدان عمل صداقت داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات پاسخی به دشمنان و معاندین است که ملت ایران پای انقلاب خود هستند و همانطور که رهبر انقلاب تاکید داشتند، مردم در تشییع و بدرقه شهدای خدمت حماسه آفریدند که تکمیل آن با حضور گسترده در انتخابات محقق می شود

Share this post