با حضور دکتر پزشکیان اقبال عمومی از اصلاح طلبان بیشتر شده است

با حضور دکتر پزشکیان اقبال عمومی از اصلاح طلبان بیشتر شده است

میهن نیوز- رییس ستاد انتخابات مسعود پزشکیان در استان زنجان گفت: به سمت جلب آرای مرددین هستیم تا بار دیگر مانند دور اول با بیشترین رای پیروز انتخابات باشیم.

احمد حکیمی پور شامگاه یکشنبه در جمع اصحاب رسانه به نتایج دور اول انتخابات اشاره کرد و افزود:با توجه به اقبال عمومی از حضور دکتر پزشکیان در انتخابات ورای مردم در دور اول ، پیروز میدان ما بودیم که نشانگر اقبال عمومی اصلاح طلبان توسط مردم است.
وی با انتقاد از اینکه شرایط در مقایسه با وضعیت مطلوب، راضی کننده نیست ولی نسبت به دوره های قبل بهتر شده است ادامه داد: در این دوره شمار مرددین پایین آمده، و توانستیم بخشی از افرادی که تحریم کرده بودند را پای صندوق بیاوریم اگرچه شاهد برخی بی تدبیری ها در اخذ رأی شهروندان بودیم لذا باید در این خصوص از آرای مردم صیانت شود چرا که رای ، حق الناس است.
حکیمی پور با بیان این که شکستن سد تحریم انتخابات در دور اول اتفاق افتاد گفت: امیدواریم در دور دوم شاهد حضور بیشتر مردم در پای صندوق ها باشیم.
رییس ستاد انتخابات پزشکیان در استان زنجان گفت: برای اقناع آنهایی که در انتخابات شرکت نمی کنند راهی جز گفت و گو نداریم و اکنون که انتخابات چنین بستری را فراهم کرده است باید مردم برای ایران در پای صندوق های رای حاضر شوند وحماسه بیافرینند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار میهن نیوز در خصوص آسیب شناسی فعالیت های ستاد انتخابات پزشکیان در استان زنجان گفت: سعی داریم ضعف ها را به حداقل و سازماندهی ها را به حد مطلوب برسانیم.
رئیس ستاد پزشکیان در استان زنجان تصریح کرد: ما به سهم خودمان توانستیم ۲۰درصد از مرددین و کسانی که در تحریم بودند را برای مشارکت ترغیب کنیم و امیدواریم در این چند روز نیز آرای خاکستری ومرددین را به پای صندوق های رای دعوت کنیم.
این کنشکر سیاسی اجتماعی گفت: اگر چه نسبت به گذشته درصد مشارکت پایین تر بود اما در کمپین دکتر پزشکیان سعی کرده ایم با نظم بیشتری ستادها فعال باشند و به پیروزی فکر می کنیم.
وی افزود: دستاورد دکتر پزشکیان در این دوره وفاق عمومی در بین تمام نیروها بود که شکل گرفته واین دستاورد بزرگی است.
حکیمی پور ادامه داد:در اخذ رای از مردم بی تدبیری شد و اگر مدیریت می شد که مردم رای خودشان را در صندوق ها بریزند، مشارکت بالاتر می رفت که دراین خصوص شاید بیش از ۲۰هزار نفر نتوانستند رای بدهند.
وی تصریح کرد:گاهی محل رای گیری ها تغییر کرده بودو مردم به هوای صندوق های قدیمی می آمدند و صندوق نبود که سردرگم می شدند.
رئیس ستاد انتخابات دکتر پزشکیان در زنجان با انتقاد از عدم هماهنگی برای صندوق های سیار نیزگفت: هرچند مسوولان هم تلاش کردند اما زیر ساخت ها آنچنان که باید فراهم نشده بود.
حکیمی پور در پایان تصریح کرد: شاید وعده های توخالی در کوتاه مدت خواهان داشته باشد اما پزشکیان اهل دروغ نیست و آمارهای رویایی نمی دهند و انشاالله تا پایان هم در تله نیفتند.

Share this post