برخی از تخلفات رعایت نکردن اصل بی طرفی بود

برخی از تخلفات رعایت نکردن اصل بی طرفی بود

 میهن نیوز، رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان زنجان با اشاره به حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای اظهار داشت: پس از برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در استان و با توجه به فرصت کمی که داشتیم، بستر سازی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کمتر ۴۰ روز انجام و در این راستا همه پای کار بودند و در زمان مقرر فرایند انتخابات برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری سیاسی میهن نیوز، محمد جواد محمدی در جمع خبرنگاران بیان اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ ناظر در امر نظارت بر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان پای کار هستند، افزود: قبل از برگزاری انتخابات شاهد برخی تخلفاتی بودیم که منتهی و منجر به جرم نشد که عمده تخلفات هم مربوط رعایت نکردن اصل بی طرفی بود.

وی با اشاره به ۷۷۲ شعبه ثابت و سیار افزود: تاکنون فرایند روند انتخابات بدون مشکل در حال برگزاری است.

این مسوول نظارتی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات میزان تخلفات انتخاباتی نسبت به دوره های گذشته پایین بوده است، گفت: تا این لحظه، انتخابات در استان با کمترین مشکل در حال برگزاری است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان زنجان به اتحاد و انسجام بین هیات نظارت و ستاد انتخابات استان اشاره کرد و ادامه داد: انتخابات به شکل مطلوب پیش می رود و امیدواریم با مشارکت حداکثری این حلاوت افزایش یابد.

انتخابات ریاست جمهوری در استان در ۷۷۲ شعبه اخذ رای و یک هزار و ۴۳۸ نقطه و محل در حال برگزاری است و نزدیک به ۱۴ هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان در امر برگزاری انتخابات به‌عنوان مجریان و عوامل نظارتی و حفاظتی حضور دارند.

Share this post