تاکید استاندار زنجان به دستگاههای خدمات رسان  در خصوص فراهم کردن زیر ساختهای پروژه های نهضت ملی مسکن

افشارچی

تاکید استاندار زنجان به دستگاههای خدمات رسان  در خصوص فراهم کردن زیر ساختهای پروژه های نهضت ملی مسکن

آوای میهن نیوز-استاندار زنجان گفت:دستگاههای خدمات رسان باید زیر ساختهای پروژه های نهضت ملی مسکن را فراهم کنند تا مردم زود خانه دار شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (زنجان)،محسن افشارچی در حاشیه بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: استان زنجان در اجرای نهضت ملی مسکن در سطح کشور جزو استانهای پیشرو است و تاکنون هم عملکرد قابل قبولی داشته است.
وی ابراز کرد: حجم کار در اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن دراستان بالا است و همچنین پیشتاز بودن در کشور باعث شده مشکلات را هم اول درک کند بنابراین می طلبد دستگاههای خدمات رسان با پای کار بودن به کم شدن مشکلات طرح نهضت ملی مسکن کمک کنند.
استاندار زنجان ،با بیان اینکه در اجرای این طرح عظیم باید دستگاههای خدمات رسان همراهی و همکاری لازم را با اداره کل راه و شهرسازی داشته باشند، گفت: دستگاه‌های خدمات رسان (آب و فاضلاب، برق و گاز) زیرساخت‌های طرح نهضت ملی مسکن را باید فراهم کنند و بهانه‌ای از این شرکت‌ها را قبول نمی کنم چرا که تنها هدف بنده و مدیرکل راه و شهرسازی استان زود خانه دار کردن مردم است.
افشارچی تاکید کرد: مدیرکل راه و شهرسازی استان شبانه روز با تیم کاری خود برای اجرای بهتر این طرح عظیم فعالیت می کنند ولی باید دستگاههای خدمات رسان ویژه با این اداره کل همکاری کنند تا برنامه ها به خوبی جلو برود.

Share this post