حوزه هنری انقلاب اسلامی در ایفای نقش خود پیشتاز است

حوزه هنری انقلاب اسلامی در ایفای نقش خود پیشتاز است

میهن نیوزمدیر مرکز آموزش حوزه هنری کشور گفت: حوزه هنری انقلاب اسلامی همواره در ایفای نقش خود پیشتاز بوده است واین نهاد فرهنگی در راستای جریان هنری سطح کشور، خود را سرباز و خادم می‌داند و با رهنمود‌های رهبری به نیکی در این عرصه سربازی می‌کند.

 محمدصادق کوچک‌زاده در آئین تکریم و معارفه روسای حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه حوزه هنری یک نهاد انقلابی است، اظهار داشت: این نهاد انقلابی فرهنگی در راستای جریان هنری سطح کشور، خود را سرباز و خادم می‌داند و با رهنمود‌های رهبری به نیکی در این عرصه سربازی می‌کند.

وی با بیان اینکه حوزه هنری انقلاب اسلامی به همت همکاران در عرصه‌های مختلف سهم خودش را ایفا کرده است، گفت: حوزه هنری بستر مناسب و مستعدی برای ارتقای عرصه‌های مختلف هنری است.

این مسوول فرهنگی هنری با بیان اینکه برای پیشبرد اهداف حوزه هنری تعامل‌های سازنده و خوبی با دستگاه‌های فرهنگی در سطح کشور برقرار کرده‌ایم، افزود: هر چند کار در عرصه هنر زمانبر است اما در این راستا رویش‌های خوبی را شاهد هستیم.

کوچک‌زاده با بیان اینکه همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا در استان‌ها بستر جدیدتری برای هنرمندان فراهم کنیم، تصریح کرد: هنرمندانی که در عرصه‌های مختلف علاقمند به فعالیت هستند این نهاد پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهد

Share this post