در بخش خصوصی، تسهیل‌گری و کارگشایی میکنیم

در بخش خصوصی، تسهیل‌گری و کارگشایی میکنیم

میهن نیوز-  استاندار زنجان در آیین افتتاح فاز ۳ شرکت آنا کیمیا منگنز ، با بیان اینکه افق‌های روشنی در حوزه صنایع می‌بینم گفت: اگر با نگاه مثبت حرکت کنیم قطعا گشایش خواهد بود.

دکتر افشارچی، افتتاح فاز سوم شرکت آنا کیمیا منگنز و اقدامات انجام شده در این شرکت را ایجاد تنوع در سبد صنعتی آن عنوان کرد و اظهار داشت :در واقع، ایجاد صنعت دیگر در سبد صنایع آن هوشمندانه عمل شده است و این حرکت ارزشمند، جای تقدیر دارد  .

وی با تاکید بر اینکه  همه تلاش ما در استان این است که در بخش خصوصی، تسهیل‌گری و کارگشایی کنیم تصریح کرد: در حال حاضر شرکت می تواند به صدور دانش مهندسی این کار اقدام کرده و آن را  با هزینه های کمتر  به کشورهای همسایه  صادر کنند.

استاندار زنجان، با بیان اینکه رشد سال آینده صنعت روی ۱۰/۹ پیش‌بینی شده است ،گفت: تلاش می کنیم سرمایه‌گذاری‌های برنامه‌های آینده را، بر اساس داشته‌هایی بر مبنای سند آمایشی که در حال آماده سازی است، مشخص و تنظیم کنیم.

دکتر افشارچی با اشاره به تلاش های انجام گرفته از سوی مدیران گذشته در به ثمر رسیدن این شرکت هم  تاکید کرد: البته  فراموش نمی‌کنیم که در مدیریت کلان استان در سالهای گذشته، زحمات زیادی کشیده شده است که جای تقدیر دارد و آنچه که امروز افتتاح می‌شود، نتیجه زحمات مدیران در ادوار گذشته است.

Share this post