رییس ستاد پزشکیان در زنجان:بر اساس اعتقادات وارد صحنه شدیم

رییس ستاد پزشکیان در زنجان:بر اساس اعتقادات وارد صحنه شدیم

میهن نیوز- رییس ستاد انتخابات پزشکیان در استان زنجان گفت: ما برای پست و مقام در ستاد انتخابات فعالیت نکردیم بلکه بر اساس اعتقادات وارد صحنه شدیم.

 احمد حکیمی پور شامگاه شنبه در اجتماع شکرگزاری جمعی از مردم زنجان برای پیروزی پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری افزود: با اعلام پیروزی پزشکیان بورس سبز شد، بازار طلا و ارز واکنش مثبت نشان داد و فضای مثبت در جامعه ایجاد شده است که باید از این فرصت و ظرفیت برای توسعه استان و کشور بهره بگیریم.

حکیمی پور همچنین گفت: روز گذشته شاهد برگزاری انتخاباتی کم تنش، کم حاشیه و رقابتی در استان بودیم.

این فعال سیاسی اجتماعی تاکید کرد:مسوولان نظارتی، اجرایی و انتظامی این استان با تعامل مثبت، در برگزاری انتخابات ۱۵ تیر بسیار ایده آل عمل کردند.

وی با بیان اینکه این اجتماع به دلیل آغاز ماه محرم و حفظ شئونات این ایام به جای «جشن» به مراسم شکرگزاری تغییر یافته است اظهار داشت: اقشار مختلف مردم در انتخابات زحمت کشیدند و تلاش کردند بنابراین این موفقیت منحصر و مختص فرد یا عده خاصی نیست.

رییس ستاد انتخابات پزشکیان در استان زنجان ادامه داد: زنجان در این انتخابات هم در میزان مشارکت و هم درصد بالای آرای پزشکیان جزو استان های برتر کشور بود که اینها با همت همه مردم رقم خورد.

حکیمی پور گفت: از همه افراد حتی طرفداران سعید جلیلی که پای صندوق های رای آمدند تشکر می کنم چراکه شاهد رقابت اخلاقی، قانونی و رقابتی در استان بودیم.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات زنجان میزان مشارکت مردم این استان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۵۷.۳ درصد بود.

با تجمیع آرا در شهرستان های استان زنجان ، مسعود پزشکیان ۲۹۶ هزار و ۸۷ رای و سعید جلیلی ۱۸۴ هزار و ۷۷۷ رای را در این استان کسب کردند.

Share this post