مسوولان زنجان غائبین بزرگ مراسم بزرگداشت شهدای مدافع امنیت در امامزاده سید ابراهیم (ع)

مسوولان زنجان غائبین بزرگ مراسم بزرگداشت شهدای مدافع امنیت در امامزاده سید ابراهیم (ع)

آوای میهن نیوز: مراسم بزرگداشت شهدای مدافع امنیت در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان در حالی برگزار شد که تعداد زیادی از مسوولان دولتی که حقوق بگیر دولت ونظام هستند در این مراسم حضور نداشتندومی شود گفت غائبین بزرگ این مراسم مسوولان بودند.

به گزارش مهران حبیبی خبرنگار میهن نیوزدر این مراسم که با حضور آیت ا.. حسینی مرجع تقلید شیعیان اسلام برگزار شد تنها معاون سیاسی استاندار، فرماندار زنجان ،مدیر کل اوقاف، مدیر کل تبلیغات اسلامی، مدیر کل کمیته امداد، مدیر کل ارشاد اسلامی ، رییس سازمان فنی وحرفه ای استان  وعده ای از مردم حضور داشتد جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: تضاد ما با آمریکا، راهبردی بوده و عدالت‌خواهی در برابر سیطره ظالمانه است.

سردار ابوالفضل طهماسبی دراین مراسم ، ضمن تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در مرقد شاه‌چراغ (ع)، اظهار کرد: دشمنی آمریکا با ایران اسلامی مربوط به این روزها نیست، چرا که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی، عقیدتی و برخاسته از مکتب امام حسین (ع) است و ریشه در دین و اندیشه‌های اسلامی دارد؛ امام خمینی (ره) در روزهای انقلاب به ملت ایران شعارهایی برخاسته از قرآن و اسلام ناب یاد دادند و آمریکایی‌ها این دیدگاه را قبول نداشته و از همان ابتدا به دشمنی با ایران برخاستند.

وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) در خصوص ایجاد انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی، تصریح کرد: همه انبیاء الهی به دنبال تشکیل حکومت اسلامی بودند و امام خمینی (ره) نیز درس گرفته از مکتب امام حسین (ع) بود و در این مسیر گام برداشت.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان با بیان اینکه امام خمینی (ره) به ما ثابت کرد که می‌شود در مقابل استکبار ایستاد و سال‌های سال علی‌رغم همه تحریم‌های علیه ایران و حمایت‌های همه‌جانبه غربی‌ها از رژیم صدام با تمام قوا و با کمک مردم در برابر متجاوز مقاومت کرد، گفت: در ۴۳ سال گذشته ایران با آمریکا و همه قدرت‌هایی که بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی کردند، پنجه در پنجه جنگیده‌ است.

سردار طهماسبی با بیان اینکه رزمندگان و شهدای ما با عشق در ۸ سال دفاع مقدس برای دفاع از وطن راهی جبهه‌ها شدند، اظهار کرد: پیشرفت‌های زیادی را در سال‌های گذشته شاهد هستیم و باید با قدرت این مسیر را طی کنیم.

 

وی با اشاره به تصویرسازی دشمن از جمهوری اسلامی ایران در مقابل فضای واقعی ایران که در مقابل نظام سلطه است، افزود: دشمنی آمریکا با ایران اسلامی ریشه‌ای است و سردمداران این کشور همه تلاش خود را به کار می‌بندد تا به انقلاب اسلامی ایران صدمه وارد کند.

این مسئول در ادامه با اشاره به روحیه شهادت‌طلبی جوانان ایرانی، تصریح کرد: این روحیه‌ همچنان در بین‌ جوانان ایران‌ جاری است و حضور داوطلبانه آنها در همه عرصه‌ها نشان از این باور دارد.

سردار طهماسبی با بیان اینکه امروز دشمن با جنگ ترکیبی اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌ای و با هزاران نیرنگ و فریب علیه ایران‌ تمام قد ایستاده است، اظهار کرد: امروز به پاسداشت شهدای امنیت دور هم جمع شده‌ایم تا بگوییم ما همچنان بر روی آرمان‌ها و شعارهایی که اول انقلاب سر داده‌ایم، ایستاده‌ایم.

وی همچنین ضمن محکومیت عملیات تروریستی که در مرقد حضرت شاه‌چراغ (ع) اتفاق افتاد، افزود: امروز وقتی کودکان ما در حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ به شهادت می‌رسند کسی سخنی نمی‌گوید و این حقوق بشر آمریکایی‌ها است‌.

Share this post