هرگز برای یک انتخابات حوزه هنری انقلاب اسلامی را نفروخته ایم

هرگز برای یک انتخابات حوزه هنری انقلاب اسلامی را نفروخته ایم

میهن نیوز- مهران حبیبی: معاون راهبری استان‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه هرگز برای یک انتخابات حوزه هنری را نفروخته ایم اظهارداشت: این در حالی است که حوزه هنری انقلاب اسلامی خودش را فدای سیاست نکرده است.

سعید لشگری در آیین تکریم و معارفه رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: این در حالی است که همیشه هزینه‌ کارهای سیاسی خودش را پرداخت است.

وی با بیان اینکه مفتخریم به اینکه حوزه هنری را سعی کردیم به عنوان یکی از مولود‌های انقلاب اسلامی از عالم سیاست دور نگه‌داریم، اظهار داشت: ما برای یک انتخابات و برای امروزه کشور هیچ وقت آینده حوزه هنری را نفروخته‌ایم و این برای ما موضوعیت مهمی داشت.

معاون راهبری استان‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچ وقت سیاست از دست هنرمندان دست بر‌نمیدارد و در همه تاریخ اینگونه بوده که اهالی سیاست به سمت هنرمندان آمده‌اند، تصریح کرد: همواره در حوزه هنری متعهدیم که هنر و هنرمند اصالت خودش را حفظ کند و هنرمند انقلاب را متعهد به حقیقت می‌دانیم.

لشگری گفت: در زنجان انقلابی، امیدواریم که شعر انقلابی و شعر بالنده آئینی عاشورایی بتواند بیش از پیش بالنده‌تر باشد، اگرچه متاسفانه زنجان در زمینه زیرساخت های مورد نیاز فرهنگ و هنر، محدودیت هایی دارد که لازم است مسوولان نسبت به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

در پایان این مراسم از خدمات ۶ ساله امیر نعمتی قدردانی و مهدکریمی به عنوان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان زنجان معرفی شدند.

 

Share this post