یک نفر فوتی و ۱۶۸نفر مصدوم چهارشنبه سوری در استان قزوین

یک نفر فوتی و ۱۶۸نفر مصدوم چهارشنبه سوری در استان قزوین

آوای میهن نیوز-رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: از ابتدای اسفند ماه تا ساعت ۱۱ مورخ ۲۴ اسفند ماه، آمار مصدومین چهارشنبه پایان سال در استان قزوین ۱۶۹ نفر بوده که در بین این مصدومان یک نفر فوت کرده است.
دکتر حسن اسماعیلی با اعلام آخرین آمار مربوط به حوادث شب چهارشنبه پایان سال، اظهار کرد: از ابتدای اسفند ماه تا ساعت ۱۱ مورخ ۲۴ اسفند ماه، آمار مصدومین چهارشنبه پایان سال در استان قزوین ۱۶۹ نفر بوده که متأسفانه یکی از مصدومین فوت کرده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین، عنوان کرد: ۲ نفر از مصدومین دچار آسیب به کل بدن، چهار نفر دچار آسیب به قفسه سینه، ۷۲ نفر دچار آسیب به دست، ۱۵ نفر دچار آسیب به پا، ۳۷ نفر دچار آسیب به سر و گردن، ۶۳ نفر دچار آسیب به چشم و سه نفر دچار آسیب به گوش شدند.
اسماعیلی بیان کرد: ۳۶ نفر از مصدومین به بیمارستان ولایت، ۲۶ نفر به بیمارستان شهید رجایی، ۱۵ نفر به بیمارستان رحیمیان، ۱۰ نفر به بیمارستان شفای تاکستان، ۱۰ نفر به بیمارستان رازی، ۸ نفر به بیمارستان امیرالمؤمنین، پنج نفر به بیمارستان شهدای آبیک، ۲۷ نفر به بیمارستان تأمین اجتماعی تاکستان، یک نفر به بیمارستان پاستور و سه نفر به بیمارستان ولیعصر آبیک منتقل شدند.

Share this post