استکبار تمام تهاجم خود را متوجه ایران اسلامی کرده است

استکبار تمام تهاجم خود را متوجه ایران اسلامی کرده است

 

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مستکبران به ظاهر قدرتمند هستند و سلاح و اقتصاد قوی دارند چرا که همه عالم را غارت کرده اند تا با آن بر جهان مسلط شوند و باید متوجه بود که عالم اسلام جزو هدفهای کلیدی استکبار است.

سردار سرلشگر حسین سلامی در اجلاسیه نهایی کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان با تاکید بر اینکه نقطه اصلی و قلب سیاست خطرناک استکبار، ایران اسلامی است افزود: بر همین اساس تمام تهاجم خود را متوجه این خطه و جغرافیای مهم و موثر عالم اسلام قرار داده اند.

وی اظهار داشت: آنها نمی توانند ببینند اسلام و مسلمان قدرت و استقلال یافته اند چرا که آنها امپراطوری و سیطره خود را بر جهان در فضای غلبه بر مسلمان می دانند و معتقدند بدون در اختیار داشتن جهان اسلام، قدرتمند نیستند و باید جهان اسلام را در نقشه سیاسی خود توصیف کنند.

سردار سلامی تاکید کرد: مستکبران می خواهند مسلمانان بر سرنوشت خویش مسلط نشوند و تمام تهاجم خود را متوجه این خطه و جغرافیای مهم و موثر عالم اسلام کرده اند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه از صدر اسلام تا به امروز جهاد و شهادت ضامن سعادت مسلمان بوده است، اظهار داشت: هرزمان که خورشید اسلام بر عالم درخشش گرفت و طلوع کرد همه مستکبران، اشرار عالم، شیاطین، منافقین و مشرکان در برابر این خورشید ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: اصحاب شیطان، زر و زور و تزویر همواره در برابر اسلام صف آرایی کرده اند، تا نور خدا را خاموش کنند و همیشه اسلام مقابل مستکبران ایستاده است و این حقیقت اسلام است.

سردار سلامی اظهار داشت: عصر جدید انقلاب اسلامی، عزت نوینی از اسلام برای نجات بشریت از جاهلیت نوین است و برای نجات مسلمانان از اسارت و بردگی و بازگرداندن مجد و عظمت از دست رفته مسلمانان، جاری شدن وحی در جامعه، عبادت خداوند و جایگزین کردن اخلاق، معنویت و ایمان به جای شرک و کفر و الحاق و ابتذال تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: این انقلاب حرکت بزرگی را در عصر سلطه قدرتهای شیطانی در ظلمتی بزرگ آغاز کرد و این معجزه خداوند بود که زمانیکه مسلمان در استعمار جدید دفن شده بودند و خبری از اسلام و شوکت مسلمان نبود و ثروتهای مادی آنها غارت و شکوه آنا ن کم فروغ و غیر مسلمان بر آنان مسلط می شدند، انقلاب اسلامی شکل گرفت و به پیروزی رسید.

سردار سلامی تاکید کرد: این بار مسلمانان به خصوص ملت ایران که به عزت رسیده بودند و همچنان عزیز و شایسته تکریم و تجلیل هستند با درس گیری از صدر اسلام و عبرت از جنگهای آن تاریخ و عاشورای سال ۶۱  تصمیم گرفتند امام خود را در میدان جنگ تنها نگذارند و خیل عظیمی از جوانان این سرزمین به جبهه شتافتند تا از میان آنها ۳۵۳۵ شهید استان زنجان نیز سند روشن و آشکار این جامعه باشد که ما امام خود را در صحنه های سخت تنها نمی گذاریم.

وی با تاکید بر اینکه اینها ارمغان آوران عزت، امنیت، آرامش و شکوه این امت هستند و هرگز نمی میرند، گفت: شناسنامه شهدا هرگز باطل نمی شوند آنها آموزگاران ایستادگی و ارمغان آوران عزت، عظمت، آرامش و شکوه ملت هستند. شهدا شادمان از آن هستند که خداوند از فضل خود به آنها بخشیده است و خانواده شهدا نیز باید شادمان باشند که خداوند به عزیزان آنها شادمانی هدیه داده است.

سردار سلامی تصریح کرد: این داستان دل انگیز جهاد و شهادت است نمی توان در دنیای نابرابر امروز به استقلال آزادی عزت و امنیت جز با ایستادگی رسید.

وی به وضعیت کشورهای سوریه، لبنان، یمن عراق افغانستان اشاره کرد و گفت: اگر ضعفی وجود داشته باشد کشورها اشغال و مسلمانان آواره می شوند مگر می شود ایستاد و نظاره کرد که آنان نوامیس ما را اسیر کنند.

 

 سردار سلامی افزود: به فضل الهی و به قوت یک رهبر حکیم که از منطق قرآن الهام می گیرد، روحانیت، جلالت و صلابت پیشوایان معصوم ما در قامت بلند و در قلب مطمئن و ذهن بیدار و آگاه او متجلی است به برکت چنین رهبری که عمود خیمه با عظمت اسلام است و نه یک ملت بلکه ملتهای مسلمان خصوصا ایران که از تاریخ آموخته اند باید همانند ستاره درخشانی که در آسمان تیره، راه می نمایاند به کلام رهبرشان گوش فرا دهند و آهنگ حراکات خویش را با کلام او تنظیم کرده و در میدان مانده و مجاهدت کنند و ثبات قدم به خرج دهند و جهاد کنند تا دشمن را تعقیب  و از سرزمین های اسلامی دور کنند.

وی افزود: دشمن علاقه مند به خیمه زدن در سرزمین های اسلامی است اما هنر انقلاب بزرگ ما این است که توانسته است امروز بر سرزمین های مختلف قدرتی موثر از مسلمانان بسازد.

سردار سلامی با بیان اینکه پیشانی بند جهاد بر جبین جوانان مسلمان امروز از واقعیت مهم خبر می دهد و آن اینکه جهاد زنده و شهادت آرمان مردان بزرگ اسلامی شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز اسلام در لنبان، سوریه، یمن و …. قدرت یافته است و در مقابل تهاجم های بزرگ می ایستد و دشمن آخرین نفس های خود را می کشد، شادابی و طراوت سیاسی در آنها نیست، رهبرانشان افسرده و سربازانشان خسته شده اند اما مسلمانان با نشاط و در میدان در حال حرکت و آماده شهادت هستند.

وی خاطرنشان کرد: شهادت سردار سلیمانی نشان داد که دشمن تاثیر این مردان بزرگ را می داند و این یعنی استکبار رو به زوال است و شهیدان زنده و شاهد هستند.

سردار سلامی یادآورشد: رهبر بزرگ بیرق هدایت امت را در پیچیده ترین برهه و تاریخ اسلام بر دوش گرفته است و به یاری خداوند این پرچم به دست امام زمان سپرده خواهد شد تا عدالت کامل تحقق یابد.

وی گفت: رهبر فرزانه انقلاب سیاست بزرگی را در پیش گرفته است، هم باید از استکبار خلع ید و هم آزادی عمل برای مسلمان فراهم کند تا میدان های جهاد از حرکت پرخروش جوانان جاری شود و هم ایران را در مسیر پیشرفت و شکوفایی قرار داده و از تحریم ها عبور دهد و استقامت را بر قامت آن بپوشاند که امروز همه آنها محقق شده و جانی برای استکبار باقی نمانده است، اراده سیاسی آمریکایی ها دیگر نافذ نیست و اینها واقعیت امروز جهان است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ما از متن میدان سخت می‌گوییم و تحولات را می‌بینیم و فرار دشمنان بزرگ به صورت رسوا کننده است چرا که جهان امروز جهانی نیست که دشمن یکه تازی کند.

وی افزود: همه حال و روز دشمنان و شکست آنها در ماجرای سوخت و بنزین و فرار آنها از افغانستان و سایر بلاد اسلامی را شاهد بوده و می بینیم که جامعه اسلامی جای امنی برای هیچ اشغالگری نیست.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: وقتی امام، امت و مکتب اسلام به عنوان سه رکن اصلی عظمت، شکوه و جلال تمدن اسلامی به هم گره می‌خورند هیچ قدرتی قادر نیست بر مسلمانان مستولی شود و نظام اسلامی هرگز به دشمنان اجازه نمی‌دهد با ابرهای تیره در برابر خورشید اسلام ایستادگی کرده و آن را خاموش کنند.

وی با بیان اینکه امروز به برکت ولایتمداری مردم ایران اسلام عزیز و میراث ماندگار شهیدان باقی مانده و دشمنان در خواری و ذلت هستند گفت: این امت هر گاه ایستادگی کرده است موفق بوده و امروز ما در فرازهای آخر و در آستانه فتح قله‌های بزرگ هستیم که در برابر تحریم ایستاده و فشار سیاسی را پشت سر گذاشته و عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای دشمن را بی‌اعتبار کرده است و قدرت خود را به جهانیان نشان می‌دهد.

Share this post