مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین خبر داد:برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین خبر داد:برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین از برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر با هدف معرفی ظرفیت ها و استعدادهای مناطق روستایی از تاریخ ۲۴ مرداد ماه لغایت ۲۷ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ،نجفی اظهارداشت: چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر با هدف معرفی ظرفیت ها و استعدادهای مناطق روستایی به عنوان خاستگاه تولید و اقتصاد مقاومتی و با همکاری کلیه دستگاه های ذیربط از تاریخ ۲۴ مرداد ماه لغایت ۲۷ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. لذا کلیه واحدهای فعال در حوزه های کشاورزی، صنایع دستی، گردشگری، صنایع تبدیلی و تکمیلی، فرهنگی، بهداشت و سلامت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، شیلات، محیط زیست، مدیریت پسماند، بازاریابی، مدیریت فروش، خدمات و سایر عرصه های کسب و کار و واحدهای دانش بنیان میتوانند در نمایشگاه شرکت نمایند‌.

نجفی در ادامه گفت: باتوجه به استقبال و رضایت بی نظیر روستائیان، تولیدکنندگان، کارآفرینان و مسئولین از برگزاری نمایشگاه و نقش تاثیرگذار آن در مسیر توسعه روستایی کشور، در چهارمین تجربه برگزاری نمایشگاه، ضمن معرفی توانمندی های روستائیان و عشایر، برای اولین بار تجربیات موفق از تلاش و کوشش این قشر از جامعه، در بکارگیری ظرفیت های موجود خود، ارائه خواهد شد .

مدیرکل امور روستایی و شوراها در پایان گفت: متقاضیان جهت حضور در نمایشگاه و ثبت نام میتوانند حداکثر تا تاریخ ۲۷ تیرماه با مراجعه به اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری و یا تماس با شماره تلفن ۳۳۶۸۲۸۶۰ اقدام نمایند.

Share this post