دستگیری قاتل جوان ۲۰ ساله در کمتر از ۲ ساعت

قتل

دستگیری قاتل جوان ۲۰ ساله در کمتر از ۲ ساعت

میهن نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ  استان البرز از دستگیری قاتل یک جوان ۲۰ ساله که در پارک دانشجوی شهر هشتگرد به قتل رسیده بود، خبر داد.

سرهنگ “علی سلیمانی” با اعلام این خبر بیان داشت: ساعت ۲۳:۳۵ دقیقه شب گذشته خبری مبنی بر وقوع درگیری منجر به فوت در پارک دانشجوی شهر هشتگرد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد که یک جوان ۲۰ ساله به دلیل اختلافات شخصی از سوی ۳ نفر مورد ضرب و جرح قرار گرفته که یکی از ضاربان با وارد آوردن ضربه چاقو به گردن این جوان از صحنه متواری و ۲ نفر دیگر مقتول را به بیمارستان منتقل کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با بیان این که علی رغم تلاش کادر درمان این فرد جان خود را از دست داد، گفت: با تلاش و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته از سوی ماموران پلیس آگاهی، قاتل و ۲ همدستش در کمتر از ۲ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ سلیمانی در پایان با اشاره به انجام تحقیقات تکمیلی بر روی این پرونده، خاطرنشان کرد: اندکی صبر و سعه صدر می تواند از وقوع جنایات و حوادث تلخ این چنین پیشگیری کند.

Share this post