برگزاری طرح پویش به عشق علی (ع) در زنجان

برگزاری طرح پویش به عشق علی (ع) در زنجان

میهن نیوز-مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  گفت:  ۲۲۰پایگاه برای ثبت نام از خیرین برای حمایت از فرزندان معنوی ایتام و محسنین در طول ماه مبارک رمضان دایر می شود.

 روح اله صالحی در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به تاریخچه اجرای طرح اکرام ایتام توسط کمیته امداد گفت: در حال حاضر ۴ هزار و ۵۰۰ فرزند عزیز طرح اکرام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد استان زنجان هستند و ۲۶ هزار حامی حمایت از این عزیزان را عهده‌دار هستند.
او با بیان اینکه سرانه محسنین جزو استان‌های برتر کشور هستیم و ۶۵۰ هزار تومان میانگین سرانه پرداخت‌های خیرین است، افزود: در قالب پویش معنوی و خیرخواخانه به عشق علی (ع) بیش از ۲۲۰ پایگاه ثبت نام از خیران برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین از ۱۵ تا ۲۳ ماه مبارک رمضان به ویژه لیالی قدر در سطح استان زنجان در قالب مراکز نیکوکاری و مساجد دایر می شود.
صالحی ادامه داد: خیران نیک اندیش زنجان برای مشارکت در طرح‌های کمیته امداد در ماه رمضان می‌‎توانند از طریق ارسال عدد یک به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴ و یا مراجعه به سایت امداد به آدرس  ekram.emdad.ir  و تلفن گویای ۳۳۱۱۶ و انتخاب گزینه ۵ ، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، شماره کارت مجازی اختصاصی اکرام استان ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۲۴۵۰۸۵ و یا تماس با شماره اداره اکرام و محسنین استان زنجان ۳۳۷۸۶۶۰۲ در طرح اکرام ایتام مشارکت کنند.

Share this post