تسریع در تحقق افزایش ۲۰ میلیون متر مکعبی حق آبه البرز

استاندار البرز- شهبازی

تسریع در تحقق افزایش ۲۰ میلیون متر مکعبی حق آبه البرز

نوید استاندار البرز در حلول ماه مبارک ربیع الاول/

پیگیری جهت تسریع در تحقق افزایش ۲۰ میلیون متر مکعبی حق آبه البرز با دستور استاندار البرز/مدیرعامل آب منطقه ای البرز از سوی استاندار، طی یک هفته آینده برای اجرای افزایش حق آبه البرز مامور شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: چندی پیش پس از رایزنی های فراوان طی حضور وزیر محترم نیرو موفق به اخذ موافقت در جهت افزایش ۲۰ میلیون مترمکعبی حق آبه البرز از محل سدهای استان شدیم و این امر طی هفته آینده پیگیری و محقق خواهد شد.

به گزارش آوای میهن نیوزز، شهبازی با اعلام این خبر،افزود: حق ابه این استان از محل سدها برای بهره برداری شهرک های صنعتی ۲۰۰ لیتر برثانیه افزایش می یابد.

وی ادامه داد: این اقدام با توجه به روند رو به رشد فعالیت های تولیدی و صنعتی در شهرک های صنعتی استان، بویژه در اشتهارد با امتیازات خاص که اکنون به بهشت سرمایه گذاران تبدیل شده، پیگیری شد.

شهبازی گفت: پیرو اهداف شعار سال مبنی بر جهش تولید در جهت منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت در این راستا، درصدد ارتقا زیرساخت های لازم برای فعالان اقتصادی استان هستیم.

وی افزود: تاکنون در پیگیری هایی که از مسئولان ملی برای تحقق برنامه های توسعه ای استان داشته ام با در بسته و عدم هماهنگی مواجه نشده ام و افزایش حق آبه البرز نیز یکی از این مطالبات است که طی مکاتبات و رایزنی های صورت گرفته مورد موافقت وزیر محترم نیرو قرار گرفت.

استاندار البرز گفت: بر این اساس مدیر عامل آب منطقه ای البرز مامور به پیگیری جهت تسریع در اعمال این افزایش حق آبه برای البرز طی یک هفته آینده است.

وی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته درصدد هستیم با حفر چاه با ظرفیت تامین ۵۰۰ میلیون متر مکعب نیز بخش دیگری از نیازها را تامین کنیم.

شهبازی افزود: تصفیه خانه جدید نیز با ظرفیت تصفیه ۱۵ میلیون متر مکعب در کرج ظرف یکسال  آینده به بهره برداری می رسد.

Share this post