دستگیری کلاهبردار 100 میلیاردی در رشت

دستگیری کلاهبردار 100 میلیاردی در رشت

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگيري کلاهبردار 100 میلیارد ریالی با 147 فقره پرونده قضائی در رشت خبر داد.

سرهنگ ” رحيم شعباني ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:‌ در پی ارجاع حکم جلبی به پلیس آگاهی استان مبنی بر دستگیری فردی که از 147 نفر بیش از 100 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان این که ماموران پلیس پس از انجام تحقیقات میدانی و نامحسوس محل اختفاء متهم را در شهر رشت شناسایی کرده و مورد تعقيب و مراقبت قرار دادند، افزود: ماموران متهم را در حالی که با يك دستگاه خودرو سواری اريسان از پاركينگ منزل با شتاب خارج و به سمت بیرون فرار می‌کرد، دنبال کردند.

وی با اشاره به این که متهم به ایست پلیس توجه نکرده و خودرویش به اجبار در ترافیک ایجاد شده توسط پلیس متوقف شد، تصریح کرد: متهم با کوبیدن خودرو خود به خودرو پلیس و ایراد خسارت از آن خارج و متواری شد.

شعبانی تصریح کرد: سرانجام پس از تعقیب و گریز، متهم در یک کوچه بن‌‎بست با رعایت حقوق شهروندی دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با تاکید بر این که متهم 46 ساله در بررسی فنی پلیس به 147 فقره پرونده محکومیت مالی اعتراف کرد، بیان داشت: متهم تحویل مقام قضائی و از آن طریق روانه زندان شد.

Share this post