زنجان در پیشرفت نهضت ملی مسکن رتبه دوم کشور را دارد

معاون سیاسی ز

زنجان در پیشرفت نهضت ملی مسکن رتبه دوم کشور را دارد

میهن نیوز- معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت: استان زنجان در حوزه نهضت ملی مسکن و پیشرفت طرح‌ها رتبه دوم کشور را دارد و در احداث مسکن مهر هم رتبه برتر را داشتیم.

ابوالفضل رفیعی در آئین افتتاح همزمان پروژه های راه و مسکن استان زنجان، گفت: امام راحل با احیای اسلام سیاسی در عصر حاضر در میان مردم ایران و همه ملت‌های مسلمان و همه مستضعفان جهان روحیه خودباوری را زنده کردند.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ جهان محسوب می‌شود وهمین امر موجب ایجاد تحولات بسیاری در سراسر جهان شد و امام راحل عزمتندانه کشور ایران و امت اسلام را هدایت کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان به وقایع انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: بیعت همافران غیور ارتش با امام راحل در ۱۹ بهمن ۵۷ آخرین تیر بر پیکر نیمه جان طاغوت زد و تحولات سرعت گرفت و  منجر به پیروزی انقلاب شد.

رفیعی،گفت: امروز بعد از ۴۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی با مدیریت و درایت مقام معظم رهبری عزت مند هستیم و ما این امنیت و اقتدار کشور را مدیون خون پاک شهیدان و رهبری های فرزانه امام راحل هستیم.

وی ابراز داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی خود باوری،عزت و استقلال است و در سطح بین المللی هم با توجه به اقتداری که داریم حرف اول را می زنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، همچنین محرومیت زدایی را یکی از برکات انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: توجه به عدالت در تمام بخش ها بعد از انقلاب اسلامی مورد تاکید و توجه مسئولین دولتی بوده است و برای تحقق ان هم تلاش های زیادی شده است.

وی، راه و شهرسازی را یکی از پیشران های اصلی اقتصاد کشور بیان کرد و افزود: بسیاری از زیر ساخت ها در این بخش قرار دارد و دولت هم برای این حوزه برنامه‌های مختلف در نظر گرفته، اگرچه کمبودها، نواقص و عقب‌ماندگی‌هایی نیز داریم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، با بیان اینکه تولید انبوه مسکن به ویژه طرح های حمایتی در دولت به جد دنبال می شود،افزود: خوشبختانه در طرح نهضت ملی مسکن استان زنجان دومین استان در اجرا و پیشرفت طرح‌ها  است و این مهم باعث افتخار است و در احداث مسکن مهر هم رتبه برتر را داشتیم و تجارب آن برای ادامه مسیر موثر بوده است.

رفیعی،با بیان اینکه کیفیت پروژه های نهضت ملی مسکن استان زنجان در سطح کشور جزو برترین ها مطرح است،افزود: برتر بودن استان زنجان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن باعث شده تا مشکلات را هم اول لمس کند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، بیان داشت: خوشبختانه در استانداری زنجان کمیته ویژه بررسی مشکلات پروژه های نهضت ملی مسکن تشکیل شده و مشکلات و موانع بر سرراه اجرای این طرح عظیم در استان به خوبی بررسی ورصد می شود تا مسکنی با کیفیت و با کمترین قیمت و عادلانه به متقاضیان تحویل داده شود.

رفیعی تصریح کرد: در داخل کشور هم رویکردهای خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی و توجه ویژه به اقشار محروم اولویت  است؛ چراکه محرومان در ایجاد انقلاب نقش مهم داشتند و در همه عرصه‌ها حامی انقلاب اسلامی بودند.

Share this post