شهید بهروز قدیمی باعث سرافرازی استان زنجان است

شهید بهروز قدیمی باعث سرافرازی استان زنجان است

آوای میهن نیوز -استاندار زنجان در تشییع پیکر شهید خدمت سرهنگ مهدی قدیمی با تاکید بر اینکه ابهر شهدای بزرگی را تقدیم انقلاب کرده است، افزود:رابطه شهید رئیسی با رهبری قلبی بود نه قانونی به همین دلیل محبوبیت شهید رئیسی در نزد مردم دو نکته بسیار مهم بود که اولین نکته به نوع رابطه ایشان با مقام معظم رهبری بازمی‌گردد که متفاوت با سایر روسای جمهوری اسلامی ایران بود.

به گزارش پایگاه خبری آوای میهن نیوز- محسن افشارچی بعد از ظهر پنج‌شنبه در مراسم تشییع پیکر شهید خدمت سرگرد بهروز قدیمی، در جمع مردم شهرستان ابهر، اظهار کرد: حضور مردم در مراسم تشییع بسیارکم نظیراست وامروز این شهید بزرگوار باعث سرافرازی استان زنجان است.

نماینده عالی دولت با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور شهید، رابطه خود را با مقام معظم رهبری متفاوت با روسای جمهور دیگر تعریف کرد، ادامه داد: این شهید بزرگوار با اعتقاد راسخ قلبی، مقام معظم رهبری را قبول داشت و با روسای جمهور دیگری که قانوناً رهبری را قبول داشتند، متفاوت بود.

استاندار زنجان به اشاره به دومین نکته‌ای که باعث محبوبیت رئیس‌جمهور شهید در نزد ملت ایران شده بود، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار تعریف متفاوتی از ریاست و مسوولیت ایجاد کرد و میراثی را برای همه مسوولان به جا گذاشت و آن اینکه ایشان ریاست را برای ریاست نمی‌خواست، بلکه برای خدمت به مردم می‌خواست.

افشارچی پرهیز از ایجاد حواشی حتی در خفی را یکی از ویژگی‌های بارز اخلاقی شهید رئیسی قلمداد کرد و گفت: این شهید فاصله مردم با حاکمیت را کم کرد و ما را به یاد اوایل انقلاب و شهدایی چون شهید رجایی انداخت.

امام جمعه ابهر نیز در ادامه این مراسم، ضمن قدردانی از حضور و همراهی باشکوه مردم این شهرستان در تشییع پیکر شهید سرگرد بهروز قدیمی، اظهار کرد: مردم این شهرستان همواره قدردانی خدماتی که خادمان ملت انجام می‌دهند، خواهند بود.

حجت‌الاسلام سعید مرادپور یادآور شد: مردم ایران اسلامی طعم شیرین انتخاب بزرگ و اصلح را با انتخاب شهید رئیسی به عنوان رئیس‌جمهور ایران چشیدند و امروز نیز نشان دادند که چقدر به مسوولان و خادمان خود وفادار هستند.

 

Share this post