فرد هتاک به ائمه اطهار(ع) و مقدسات در قزوین دستگیر شد

دستگیری

فرد هتاک به ائمه اطهار(ع) و مقدسات در قزوین دستگیر شد

 

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری فرد هتاک به ائمه اطهار و مقدسات و ارجاع پرونده او به دادگاه‌های کیفری دو قزوین جهت صدور رای خبر داد.

 به گزارش آوای میهن نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، محمد قاسمی در تشریح این خبر،افزود: حسب گزارش ضابطان قضایی، فرد هتاک به ائمه اطهار(ع) و مقدسات شناسایی، دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی در یکی از شعب بازپرسی دادسرای قزوین روانه زندان شد.

وی افزود: اتهامات متهم موصوف توهین به ائمه اطهار (ع) و مقدسات، تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب است که این پرونده با توجه به اهمیت موضوع به قید فوریت مورد رسیدگی قرار گرفت و کیفرخواست آن صادر شد و جهت صدور رای به دادگاه های کیفری ۲ قزوین ارسال گردید.

قاسمی در ادامه بیان داشت: این فرد در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار مطالب و تصاویری با موضوع عناوین اتهامی می کرد که با صدور دستور قضایی مورد رصد ضابطان قضایی قرار گرفت و پس از شناسایی دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: فعالیت در فضای مجازی از آنجایی که عمومیت دارد، باید در چارچوب قوانین و اصول اخلاقی باشد و افراد نباید اقدام به انتشار هرگونه مطالبی کنند.

وی اظهار داشت: از آنجایی که این فضا مورد رصد دستگاه های متولی و نظارتی قرار دارد، متخلفان و هنجارشکنان شناسایی خواهند شد و قطعاً برخورد دستگاه قضایی با اینگونه افراد بازدارنده خواهد بود.

Share this post