۲۱۶ پروژه در البرز بمناسبت هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت

۲۱۶ پروژه در البرز بمناسبت هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت

 

/جان باختگان و بستری های کرونایی در البرز رو کاهش هستند/استمرار و تدام رعایت شیوه نامه های بهداشتی ضامن ادامه روند کاهشی شیوع کرونا است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امسال بمناسبت هفته دولت در البرز ۲۱۶ پروژه با اعتباری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای هزار و ۵۲ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در مراسم افتتاح پروژه های شهرستان ساوجبلاغ که روز یکشنبه همزمان باهفته دولت برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب بویژه شهیدان رجایی و باهنر، افزود: امسال در این ایام در البرز ۲۱۶ پروژه با اعتباری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای هزار و ۵۲ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: از این تعداد، ۱۸۸ پروژه با اعتبار ۴۳۳ میلیارد تومان در بخش دولتی و ۲۸ پروژه نیز با اعتبار ۲ هزار و ۱۱۵ میلیارد تومان به بخش خصوصی تعلق داشت.

شهبازی گفت: شهرستان ساوجبلاغ بیشترین پروژه قابل بهره برداری را در این ایام دارد چراکه در مجموع در این شهرستان ۵۱ پروژه با اعتباری بیش از هزار و ۳۴۹ میلیارد تومان و اشتغال برای ۲۸۵ نفر افتتاح شد.

وی اضافه کرد: امسال با توجه به اینکه ۶ شهرستان البرز در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند و طالقان در شرایط نارنجی است، سفرهای هفته دولت را با کمترین تراکم جمعیت برگزار کردیم که رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیشتر و بهتر صورت گیرد.

استاندار البرز گفت: خدا را شاکریم که تعداد جان باختگان و بیماران بستری در البرز رو به کاهش است و از روند افزایشی موج پنجم کرونا خارج شدیم.

وی افزود: تصمیمات بسیار خوبی در ستاد ملی کرونا اتخاذ و در البرز نیز به نحو صحیح اجرایی شد  که اکنون شاهد نتایج آن هستیم، امید است که باهمراهی مردم این روند استمرار یابد چراکه هر گونه عادی انگاری و عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی موجبات افزایش بیماران را فراهم می کند.

 

Share this post