اجرای رزمایش «اطعام مهدوی ـ افطاری ساده» در استان زنجان

اجرای رزمایش «اطعام مهدوی ـ افطاری ساده» در استان زنجان

آوای میهن نیوز- مهران حبیبی-مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: رزمایش «اطعام مهدوی ـ افطاری ساده» در ایام ماه مبارک رمضان با محوریت مراکز نیکوکاری اجرا می شود.

روح اله صالحی  در گفتگو با خبرنگارما ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: همزمان با این ماه مبارک رزمایش «اطعام مهدوی ـ افطاری ساده» در ایام ماه مبارک رمضان با محوریت مراکز نیکوکاری اجرا می شود.

او با بیان اینکه پویش اطعام مهدوی در پی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان دو سال پیش راه‌اندازی شد و امسال نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز کرده است،افزود: این پویش به منظور هدایت کمک‌های مومنانه در جهت تامین بسته‌های غذایی و معیشتی ویژه خانواده‌های نیازمند، با همکاری نهادها، گروه‌های مردمی، هیات‌های مذهبی، خیران و مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود.

صالحی اضافه کرد: پویش اطعام مهدوی با هدف جمع آوری و توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی بین نیازمندان بوده و فرزندان عزیز ایتام و محسنین از برنامه های دیگر این نهاد در قالب این رزمایش است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان همچنین از اجرای طرح مفتاح الجنه همزمان با نخستین روزهای ماه رمضان خبر داد و گفت: طرح مفتاح الجنه با هدف دیدار مسئولان با خانواده‌های تحت حمایت از دیگر رویکردهای کمیته امداد استان زنجان در ماه مهمانی خدا است.

او با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه همدلی ومهربانی است ودل های خیران ونیکوکاران در این ماه معنوی بیشتر از سایر ایام آماده مشارکت در امور خیر واحسان است، تصریح کرد: همچنین در این ایام پویش مردم به عشق امام علی (ع) با هدف جذب حامی برای فرزندان ایتام ومحسنین از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز ودر لیالی قدر به صورت ویژه در سطح استان از حامیان نیکوکار برای حمایت از فرزندان عزیز تحت حمایت اجرا می شود.

 مدیرکل کمیته امداد استان افزود: مردم نیک اندیش زنجان می توانند از طریق ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۴، مراجعه به سایت ekram.emdad.ir تماس با تلفن گویای ۳۳۱۱۶ وستاد اکرام ایتام به شماره ۳۳۷۸۶۶۰۲ به صورت غیرحضوری و یا از طریق مراجعه به دفاتر ۱۴ گانه این نهاد ومراکز نیکوکاری سراسر استان حمایت مادی و معنوی از فرزندان عزیز تحت حمایت این نهاد را عهده دار شوند.

 

صالحی مدیر کل کمیته امداد

Share this post