“ارتباط و آگاهی” از ویژگی های عصر ارتباطات و اطلاع رسانی است

اسماعیلی

“ارتباط و آگاهی” از ویژگی های عصر ارتباطات و اطلاع رسانی است

آوای میهن نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش زنجان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به فعالان رسانه در استان تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، متن پیام تبریک علی اسماعیلی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در دنیای جدید و در عصر اطلاعات، اهمیت و جایگاه و نقش رسانه های جمعی بر کسی پوشیده نیست؛ نظریاتی چون دهکده جهانی، گلوله جادویی و امثالهم همه بر نقش بی بدیل و تاثیرات سریع، عمیق و فراگیر رسانه های جمعی در جوامع نشری حکایت دارند.

“ارتباط و آگاهی” از ویژگی های عصر ارتباطات و اطلاع رسانی است که باعث توسعه یافتگی جوامع شده و نقش مطبوعات و رسانه ها در این راستا کاملا مشهود می باشد.

این عرصه قطعا به وسیله قهرمانانی به وجود آمده و اداره می شود که ما از ایشان با تعبیرهایی چون خبرنگار، روزنامه نگار، گزارشگر و تحلیل گر رسانه یاد میکنیم. شهادت شهید محمود صارمی یکی از قهرمانان عزیز، بزرگ و ستودنی، فرصتی فراهم آورده تا به یاد ایثار، تحرک، پویایی، کنشگری، آزادی و آزادگی این قشر فرهیخته باشیم.

بنده نیز با عرض تبریک این روز عزیز، بر قلم های استوار شما بوسه زده و برایتان از خداوند رحمان طلب روشنی، گرمی و وارستگی دارم.

Share this post