به روز رسانی اطلاعات محل «سکونت و مالکیت» در سامانه املاک و اسکان

رسولی مسکن

به روز رسانی اطلاعات محل «سکونت و مالکیت» در سامانه املاک و اسکان

 

آوای میهن نیوز: رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان زنجان: دریافت کنندگان پیامک در زنجان اطلاعات محل «سکونت و مالکیت» خود را در سامانه املاک و اسکان به روز رسانی کنند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: دریافت‌کنندگان پیامک در استان زنجان از سر شماره V.MASKAN با مراجعه به «سامانه ملی املاک و اسکان کشور» به آدرس « amlak.mrud.ir» اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز رسانی کنند.

امیر رسولی در گفتگو با خبرنگار ان اظهارکرد: معاونت مسکن و ساختمان در خصوص پیامک درج نشانی اقامت برای ویرایش اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان، اطلاعیه‌ای را صادر کرده است.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان زنجان، اظهار داشت: تمامی دریافت کنندگان پیامک در استان زنجان از سرشماره V.MASKANبا مضمون “دارنده محترم کدملی — ، آدرس اقامت شما در سامانه ملی املاک و اسکان کشور درج شده است. در صورت عدم مراجعه به سامانه این نشانی ملاک ارائه کلیه خدمات دولتی، بیمه‌ها، بانک ها و… قرار خواهد گرفت.”،لازم است صرفا با مراجعه به “سامانه ملی املاک و اسکان کشور” به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات محل سکونت و مالکیت خود را به روز کنند.

وی تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت نشانی محل سکونت اشخاص جهت ارائه خدمات مربوطه ندارد.

رسولی عنوان کرد: قبل از این پیامکی از سرشماره V.MASKAN با مضمون  “ دارنده محترم کدملی — ، ملک شما خالی شناسایی شده است. حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱/۳۱ وضعیت املاک خود را در سامانه املاک و اسکان تعیین نمایید. در غیر این صورت مطابق قانون مالیاتهای مستقیم اقدام خواهد شد.”، ارسال شده بود که لازم بود گیرندگان پیامک تا تاریخ ۱۴۰۱/۱/۳۱ با مراجعه به “سامانه ملی املاک و اسکان کشور” به آدرس amlak.mrud.ir اطلاعات سکونت و مالکیت خود را بروز نمایند.

وی گفت: لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه به سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات، وزارتخانه راه و شهرسازی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اعلام املاک اظهار نشده به عنوان واحد مسکونی خالی به سازمان امور مالیاتی کشور ندارد.

Share this post