روند واکسیناسیون در البرز رضایت بخش است

استاندار البرز- شهبازی

روند واکسیناسیون در البرز رضایت بخش است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت:جان و سلامت تک تک افراد برای ما اهمیت دارد و باید تمامی امکانات و ظرفیت های بیمارستان ها و مراکز درمانی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی یاری رسان باشند.

به گزارش آوای میهن نیوز، شهبازی در جلسه ستاد استانی مقابله به کرونا که روز شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه متاسفانه کرونا همچنان در تمام دنیا و همچنین ایران در حال جهش و افزایش است، افزود: اکنون در موج پنجم شیوع کرونا قرار داریم و به گفته سخنگوی محترم ستاد مقابله با کرونا، البرز در راستای کنترل و مدیریت این موج خوب عمل کرده است.

وی با قدردانی از زحمات کادر بهداشت و درمان، ادامه داد: طبق اظهارات رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز، ظرف ۲۰ روز گذشته ۴۰ هزار واکسن در البرز تزریق شده و اعلام کردند که مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

شهبازی گفت: باید دستورالعمل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا به جد رعایت شود چراکه عدم رعایت این اصول تبعات و خسارات جبران ناپذیری را همراه دارد.

وی افزود: واکسیناسیون باید با جدیت ادامه داشته باشد و ضرورت دارد فرمانداران در شهرستان ها نسبت به اتخاذ تدابیر لازم و فراهم نمودن امکانات، اهتمام ویژه ای داشته باشند.

استاندار البرز اضافه کرد: جان و سلامت تک تک افراد برای ما اهمیت دارد و باید تمامی امکانات و ظرفیت های بیمارستان ها و مراکز درمانی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی یاری رسان باشند.

وی گفت: صنوف استان همواره همراه ستاد مقابله با کرونا بوده اند و رعایت دستورالعمل های بهداشتی را در بیشتر مواقع کرده اند و انتظار می رود نظارت در این حوزه بیشتر باشد

Share this post