لزوم جمع‌آوری هرچه بیشتر و دقیق‌تر اسناد شهدای زنجان

بیگدلی

لزوم جمع‌آوری هرچه بیشتر و دقیق‌تر اسناد شهدای زنجان

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان بر جمع‌آوری هرچه بیشتر و دقیق‌تر اسناد شهدای استان زنجان تاکید کرد.

به گزارش آوای میهن نیوز ، حجت‌الاسلام حسن بیگدلی در دیدار با دبیر کنگره ۳ هزار و ۵۳۵ شهید استان زنجان با قدردانی از زحمات تلاشگران و فعالان کنگره شهدای زنجان اظهار کرد: جایگاه شهدا در نزد خداوند متعال والا بوده و شهدا نزد خداوند متعال دارای رفیع‌ترین جایگاه هستند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان آخرین استان برگزار کننده کنگره شهدا است، عنوان کرد: استفاده از تجربیات سایر استان‌ها می‌تواند در برگزاری هرچه بهتر کنگره ۳ هزار و ۵۳۵ شهید استان در سال‌جاری موثر باشد.

وی با بیان اینکه ظرفیت نیرویی و محتوایی استان در راستای برگزاری مطلوب کنگره ۳ هزار و ۵۳۵ شهید بالا است، افزود: به منظور تاثیرگذاری در جبهه موافق و مخالف، سطح‌بندی و ارتباط با خانواده شهدا حائز اهمیت است.

بیگدلی با تاکید بر جمع‌آوری هرچه بیشتر و دقیق‌تر اسناد شهدای استان گفت: شناسایی افراد تاثیرگذار در پشت جبهه‌های جنگ نظیر افراد پیشتیبان خالی از لطف نبوده و سبب تاثیرگذاری بیشتر کنگره در بین افراد جامعه می‌شود.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه شهدا جان خود را در طبق اخلاص نهادند و جانانه از کشور، وطن و ناموس خود دفاع کردند، ادامه داد: امروزه مدافعان سلامت و بسیجیان نیز ادامه دهنده راه آنها بوده و جزو سرمایه‌های کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه یاد وخاطره شهدا همواره باید در جامعه زنده باشد، بیان کرد: پاسداری از خون پاک شهدا و گام نهادن در مسیر آن‌ها کاری است که باید با تمام وجود انجام دهیم.

Share this post