دستگیری کلاهبرداران ۸۰ میلیاردی در زنجان

سردار جهانبخش

دستگیری کلاهبرداران ۸۰ میلیاردی در زنجان

دستگیری کلاهبرداران ۸۰ میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری دو کلاهبردار ۸۰ میلیاردی ریالی توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه خبر داد .

سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پی مراجعه مسؤول باربری شهرستان سلطانیه مبنی بارگیری یک هزار و ۵۳۰ کارتن سیگار به ارزش ۸۰ میلیارد ریال توسط راننده یک دستگاه کامیون و سرقت بار و فروش آن به شخصی دیگر رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان سلطانیه قرار گرفت.

 وی افزود: با انجام اقدامات ویژه و علمی خودروی کامیون مورد استفاده در حمل و جابه‌جایی سیگار در یکی از بیابان‌های پایتخت، بلاصاحب کشف و به پارکینگ انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان ادامه داد: پس از تلاش‌های شبانه‌روزی و با بهره‌گیری از تجهیزات پلیسی و علمی، ضمن شناسایی یکی از توزیع کنندگان عمده محصولات دخانی در شرق استان تهران با همکاری وی نفرات دخیل در امر حمل و جابجایی و فروشنده سیگارهای سرقت شده شناسایی و با همکاری پلیس آگاهی پایتخت دستگیر و به بزه انتصابی اعتراف کرد.

 سردار جهانبخش با اشاره به اینکه عامل اصلی کلاهبرداری شخصی، یک تبعه افغانی و فاقد مدارک هویتی بوده که با وعده‌های پوشالی به عده ای نسوان ضمن خرید خودرو به نام آنان و استفاده از مدارک هویتی آنان در افتتاح ، برداشت و جابه‌جایی وجه اقدامات مجرمانه خود را انجام می داد، گفت: این متهم دستگیر و با صدور قرار ۱۷۰ میلیارد ریالی روانه زندان مرکزی شده  است.

Share this post