استاندار گیلان: زمینه‌ساز تقویت حرکت امیدوارانه جوانان باشیم

استاندار گیلان: زمینه‌ساز تقویت حرکت امیدوارانه جوانان باشیم

 استاندار گیلان:

زمینه‌ساز تقویت حرکت امیدوارانه جوانان باشیم/ در عرصه جهاد برای سلامت جامعه و مبارزه با کرونا، جوانان جانانه به میدان آمدند و همچون همیشه، خوش درخشیدند / ایران عزیز و گیلان سرافرازمان نیازمند ایده‌های خلاقانه برای ایجاد اشتغال است

استاندار گیلان در یک پست اینستاگرامی در صفحه شخصی‌اش؛ با تبریک میلاد مسعود حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان نوشت: مهم این است همه به این باور برسند که جوانان متعهد، با دانش و متخصص می‌توانند در پیشبرد اهداف تأثیرگذار باشند و ما مسئولان باید زمینه ساز تقویت حرکت امیدوارانه آنان باشیم.

 متن نوشته دکتر ارسلان زارع در صفحه اینستاگرامی وی به شرح زیر است؛

 معتقدم جوان ، سرمایه بزرگ انسانی و مولفه‌ای اثرگذار در توسعه جامعه است؛ فقط باید به او اعتماد کرد.

صفحات تاریخ معاصر کشورمان گویای آن است که جوانان در کسب پیروزی ها در بخش‌های مختلف از خیزش علیه رژیم ستم‌شاهی، دوران دفاع مقدس، سازندگی تا خلق حماسه‌های سیاسی و افتخارآفرینی‌های علمی و ورزشی نقش‌آفرینی پر رنگی داشته و دارند.

در روزها و ماه‌های اخیر نیز جوانان غیرتمند بسیاری در عرصه جهاد برای سلامت جامعه در مبارزه با کرونا ، جانانه به میدان آمدند و همچون همیشه، خوش درخشیدند.

مهم این است همه به این باور برسند که جوانان متعهد، با دانش و متخصص می توانند در پیشبرد اهداف تأثیرگذار باشند و ما مسئولان باید زمینه ساز تقویت حرکت امیدوارانه آنان باشیم.

ایران عزیز و گیلان سرافرازمان در مقطع کنونی بیشتر از هر زمانی نیازمند ایده‌های خلاقانه برای ایجاد اشتغال مبتنی بر فضای فناورانه است؛ اطمینان دارم در سایه حمایت از این رویکرد می‌توانیم بستر کسب و کار و تولید ثروت را هموار کنیم تا جهش تولید نیز محقق شود.

میلاد مسعود حضرت علی‌اکبر (ع) و روزجوان، مبارک.

Share this post