تبیین گفتمان انقلاب در لایه های مختلف جامعه ضروری است

تبیین گفتمان انقلاب در لایه های مختلف جامعه ضروری است

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان تاکید کرد:  

تبیین گفتمان انقلاب در لایه های مختلف جامعه ضروری است.

آوای میهن نیوز-معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان درتشریح برنامه های این معاونت در دهه فجر با اشاره به اهمیت تبیین گفتمان انقلاب در لایه های مختلف جامعه اظهارداشت: در دهه پنجم انقلاب اسلامی و همزمان با ایام ا… دهه فجر به منظور ارتقاء اطلاعات و دانشِ آموزش دهندگان در حوزه وظایف و تکالیف افراد ، امسال مسابقه بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب در سطح استان برگزار می شود.

به گزارش آوای میهن نیوز، فرحناز فتحی ادامه داد: مسابقه انشاءنویسی با موضوع “گفتمان مکتب امام (ره) و یاران ایشان با محوریت شخصیت شناسی سردار شهید قاسم سلیمانی برای سوادآموزان دوره انتقال برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد فضای گفتمان سازی عنوان کرد و افزود: شناخت مکتب تربیتی سردار رشید اسلام و جبهه مقاومت در میان افراد کم سواد ضروری است.

معاون سواد آموزی استان درادامه تصریح کرد:  باید از تمام وقایع و اتفاقات در راستای ایجاد فرصت بازگویی ظرفیت ها و توانمندی ها بهره برد و در واقع شهادت سردار رشید اسلام فرصت شناساندن و بازنمایی خدمات و ایثار ایشان را برای تمام اقشار جامعه به ویژه افراد کم سواد و بی بهره از مطالعه بیش از پیش فراهم نموده است.

فتحی به دیگر برنامه های ایام ا… دهه فجر اشاره کرد و گفت: به منظور افزایش انگیزه برای مطالعه و ارتقاء سلامت اندیشه ای با تمرکز بر فرهنگ کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی متناسب با شعار سال “رونق تولید” به طور همزمان برای تمام سوادآموزان دوره انتقال استان برگزار می شود.

وی اظهارداشت: رویکرد معاونت سوادآموزی استان در برنامه های دهه فجر امسال، مشارکت تمام مخاطبین و فعالان حوزه سوادآموزی است.

فتحی تاکید کرد: باید دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گام های توسعه ای نظام در چهار دهه بعد از انقلاب با زبان ساده و بیان همه فهم به ویژه برای افراد بی سواد و کم سواد بازگویی شود.

Share this post