فاز دوم طرح هدایت آب‌های سطحی در تاکستان عملیاتی می‌شود

فاز دوم طرح هدایت آب‌های سطحی در تاکستان عملیاتی می‌شود

شهردار تاکستان خبر داد:

فاز دوم طرح هدایت آب‌های سطحی در تاکستان عملیاتی می‌شود

شهردار تاکستان گفت: عملیات اجرایی فاز دوم پروژه هدایت آب‌های سطحی شهر تاکستان با ۳ میلیارد تومان اعتبار آغاز می‌شود.

محمد پیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: یکی از مشکلات شهر تاکستان آب گرفتگی معابر اصلی در فصل بارندگی است که در فصول مختلف نگرانی زیادی برای مردم ایجاد می‌کند.

شهردار تاکستان بیان کرد: یکی از پروژه‌های زیربنایی و اساسی و مهم شهرداری اجرای پروژه سامان دهی و هدایت آب‌هایی سطحی شهر تاکستان است.

پیری یادآور شد: با توجه به مشکلات تردد شهروندان در زمان بارندگی پروژه هدایت و ساماندهی آب‌های سطحی از مطالبات دیرین و اصلی شهروندان تاکستان بوده است.

پیری افزود: پروژه ساماندهی و هدایت آب‌های سطحی شهر تاکستان در چند فاز تعریف و برنامه ریزی شده است که فاز اول این پروژه در سال ۹۸ اجرا شد و به بهره برداری رسید.

شهردار تاکستان طول فاز اول پروژه هدایت آب‌های سطحی را بیش از ۴۰۰ متر اعلام کرد و گفت: فاز اول پروژه هدایت آب‌هایی سطحی تاکستان با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال به مرحله اجرا درآمده است.

وی در ادامه از آغاز فاز دوم پروژه هدایت آب‌های سطحی شهر تاکستان خبر داد و خاطرنشان کرد: فاز دوم هدایت آب‌هایی سطحی در بلوار امام که از شریان‌های اصلی اقتصادی، تجاری و ترافیک شهر تاکستان محسوب می‌شود در دستور اجرا قرار دارد.

پیری بیان کرد: طول فاز دوم پروژه هدایت آب‌های سطحی شهر تاکستان از بلوار امام خیابان شهید عبادی یک کیلومتر است که این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال انجام خواهد شد.

شهردار تاکستان اظهار داشت: امیدواریم با اجرای کامل این طرح نگرانی مردم از وضعیت نابسامان شهر و آب گرفتگی در فصول پربارش برطرف شود.

Share this post