قتل همسر به دلیل مشاجره در زنجان

قتل همسر به دلیل مشاجره در زنجان

قتل همسر به دلیل مشاجره در زنجان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان از درگیری لفظی زن و مرد زنجانی خبر داد و گفت: در اثر این مشاجره مرد همسر خود را خفه کرد.

جعفر رحمتی  در گفت‌وگو با خبرنگارآوای میهن نیوز اظهار کرد:: یک مرد در مشاجره کلامی با همسر خود، وی را به قتل رسانده و متواری شده است.

وی اظهار کرد: این قتل در یکی از محله‌های خیابان فرودگاه زنجان اتفاق افتاد و خانواده مقتول وقتی متوجه غیبت فرزند خود شدند، پی به جنایت بردند و پلیس را در جریان گذاشتند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه پس از وقوع قتل قاتل از شهر زنجان متواری و به شهر دیگری رفته است، اضافه کرد: پلیس در پی دستگیری این متهم است.

وی با اشاره به اینکه این زن حدوده ۴۰ ساله در اثر خفگی توسط همسر خود به قتل رسیده است، گفت: طبق تحقیقات پلیس خشونت کلامی، صحبت کنایه آمیز و مشاجره لفظی منجر به درگیری و وقوع این قتل شده است.

رحمتی با اشاره به اینکه این زن و مرد فقط دو سال بود که باهم ازدواج کرده بودند، از آشنایان خواست محل اختفای متهم را به پلیس اطلاع دهند.

وی بریده شدن سر زن توسط همسر را شایعه خواند و گفت: قاتل به زودی توسط پلیس دستگیر و تحویل قانون داده خواهد شد.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به اینکه از آغاز سال تاکنون هفت فقره قتل در زنجان رخ داده است، تصریح کرد: به غیر از این مورد بقیه موارد قتل کشف شده است.

Share this post