انتخابات را در اتاق شیشه ای برگزار می کنیم

انتخابات را در اتاق شیشه ای برگزار می کنیم

استاندار البرز:

انتخابات را در اتاق شیشه ای برگزار می کنیم

نهاد قانون گذاری نیازمند انتخاب افرادی عالم و آگاه است// / اجازه سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی برای مردم را نخواهیم داد//

استاندار البرز گفت: قوه مقننه نهادی قانون گذار است که نیازمند انتخاب افرادی است که عالم و آگاه باشند.

به گزارش خبرنگارما وبه نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان ، دکتر شهبازی با بیان این مطلب در نشست خبری و در اتمام مهلت قانونی ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم البرز در دوم اسفند ماه افرادی را با علم و آگاهی انتخاب می کنند که صاحب دانش باشند و چهار سال نهاد قانون گذاری مجلس را به افرادی معقول که بسترها را برای پیشرفت استان فراهم کنند، خواهند سپرد.

 وی افزود: بر این اساس هیات های اجرایی انتخابات آنچه رییس جمهوری اعلام کرده به عنوان راهبرد دانسته و با بی طرفی کامل در اجرای انتخابات حضور دارند.

وی خاطر نشان کرد: 14 حوزه انتخابیه شامل 2 حوزه انتخابیه اصلی و حوزه های انتخابیه فرعی در شهرها و بخش های استان البرز داریم .

استاندار البرز گفت: یک حوزه برای برادران آشوری و کلیمی در فرمانداری فردیس داریم و هیات های اجرایی با تعامل کامل بر اساس تقویم انتخاباتی فعالیت های را انجام می دهند.

وی از حضور نماینده ولی فقیه در استان البرز، رئیس کل دادگستری و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی برای بازدید از حوزه انتخابیه کرج قدردانی کرد.

شهبازی گفت: این حضور بیانگر تعامل و هم افزایی در استان البرز بود و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان البرز در اتاقی شیشه ای برگزارمی شود.

وی تاکید کرد: اجازه سیاه نمایی و ایجاد ناامیدی برای مردم را نخواهیم داد و در تلاش هستیم تا در فضایی پر از امید انتخابات را برگزار کنیم.

استاندار البرز با اشاره به اینکه در ادوار گذشته مشکلات بسیاری را پشت سرگذاشته ایم، افزود: در دورانی که رشد اقتصادی کشور منفی بود به رغم تمام توطئه ها علیه نظام اسلامی با تدبیر و بلند همتی توانستیم در مسیر رشد و پیشرفت قرار گیریم.

شهبازی با اشاره به وجود مراکز تحقیقاتی و پژوهشی فعال در استان البرز اضافه کرد: در این استان مراکز دانش بنیان و دانشگاه های موفقی را شاهد هستیم که باید از این فرصت هر چه بیشتر بهره برد.

ضرورت اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی 

وی یاد آورشد: امروز تهدیدها و تحریم ها با پیاده کردن طرح های اقتصاد مقاومتی به فرصت تبدیل شده است.

استاندار البرز افزود: موفقیت های قابل توجهی را در بخش های علمی شاهد بودیم بنابراین در انتخابات پیش رو با همراهی اصحاب رسانه به دنبال گذراندن میزان مشارکت مردم از مرز 80 درصد هستیم که آرزوی مقام معظم رهبری و همه ملت ایران اسلامی است.

استاندار البرز تاکید کرد: از همراهی تمام رسانه ها در عرصه های مختلف قدردانی می شود چراکه هم افزایی اصحاب رسانه حتی بیان نقدهای آنان سبب اعتماد به نفس در مسئولان می شود

Share this post