خبرنگاران البرز بازوی توانمند دولت در مسیر رشد و توسعه استان هستند

خبرنگاران البرز بازوی توانمند دولت در مسیر رشد و توسعه استان هستند

خبرنگاران البرز بازوی توانمند دولت در مسیر رشد و توسعه استان هستند/اصحاب رسانه البرز به واقع امید آفرین و آگاهی بخش هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: شخصا با بسیاری از خبرنگاران استان ارتباط دارم و از طروق مختلف شنوای موضوعات و مسائل سراسر استان هستم و به واقع اصحاب رسانه البرز در مسیر توسعه استان ساعی هستند.

به گزارش آوایمیهن نیوز،، شهبازی در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه طی هماهنگی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این نشست برنامه ریزی شد، افزود: صبح امروز نیز برای گرامیداشت روز خبرنگار در خانه مطبوعات و صدا و سیمای مرکز البرز حضور یافتیم.

وی ادامه داد: به دلیل شرایط شیوع کرونا تعدادی از اصحاب رسانه استان به نمایندگی از خبرنگاران فهمیم استان دعوت شدند.

شهبازی با بیان اینکه مطالبی توسط اصحاب رسانه بعنوان دغدغه مطرح شد، گفت: خبرنگاری کاری سخت و خطیر با مسئولیتی سنگین است.
وی افزود: مقرر شد کارگروهی با مسئولیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، رئیس خانه مطبوعات استان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شود که مشکلات و موانع اصحاب رسانه البرز را احصا و برای حل آنها اقدام کنند.

شهبازی گفت: از اصحاب رسانه استان کمال تشکر را دارم چراکه اخبار آنها آگاهی بخش و امید آفرین است و تحلیل ها و نقدهای آنها دلسوزانه و متناسب با شرایط سخت کنونی است.

وی افزود: رسانه های البرز در جلب همراهی مردم برای مقابله با موج اول کرونا تاثیر بسزایی داشتند و در موج دوم نیز این روند را ادامه دادند، امید است بزودی بتوانیم بر موج دوم نیز فائق آییم.

استاندار البرز گفت: شخصا با بسیاری از خبرنگاران استان ارتباط دارم و از طروق مختلف شنوای موضوعات و مسائل سراسر استان هستم و به واقع اصحاب رسانه البرز  در مسیر توسعه استان ساعی هستند.

وی افزود: در البرز ید واحده هستیم تا با پرهیز از حواشی مخرب و در سایه اتحاد و انسجام مجموعه استان برای آبادانی و پیشرفت البرز تلاش کنیم.

Share this post