مجموعه استان البرز برای مقابله با کرونا ویروس بسیج و همراه هستند

مجموعه استان البرز برای مقابله با کرونا ویروس بسیج و همراه هستند

نماینده عالی دولت در استان البرز:

مجموعه استان البرز برای مقابله با کرونا ویروس بسیج و همراه هستند

بیدار و هوشیاریم و با هر گونه کوتاهی در مسیر مبارزه با کرونا ویروس، به جد برخورد قانونی می کنیم/دانشگاه علوم پزشکی استان مامور و مسئول نظارت و رصد شبکه توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک است/ ماسک و مواد ضدعفونی کننده با تعامل واحدهای تولیدی به میزان کافی وجود دارد، دانشگاه علوم پزشکی استان بر روند توزیع نظارت کند/قدردان همراهی واحدهای تولیدی برای عبور از این برهه حساس هستیم/خود را مسئول تامین امنیت و سلامت مردم در استان می دانم و شبانه روز پای کار هستم

 نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: کار ما شبانه روزی است و ما فرماندهانی هستیم که افتخار پیدا کردیم در این برهه از زمان در خدمت مردم باشیم از این رو تمامی مدیران استان پای کار هستند و اساس قراردادی که بین مردم و دولت ها است تامین سلامتی و امنیت آنها می باشد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در حاشیه بازدید از چند واحد تولید اقلام ضد عفونی کننده و ماسک و همچنین نظارت بر روند تهیه و توزیع این اقلام در داروخانه های سطح شهر، در جمع خبرنگاران افزود: امروز به اتفاق مسئولان مربوطه پس از تشکیل کمیته مبارزه با کرونا ویروس برای بررسی میدانی روند تولید و توزیع اقلام ضد عفونی کننده و ماسک به شهرک های صنعتی سیمین دشت و بهارستان آمدیم.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد ظرف چند روز آینده نیاز مردم به این مواد و اقلام به طور کامل تامین شود و دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز مامور به نظارت و رصد بر شبکه توزیع دارو پخش را ساماندهی کند.

شهبازی گفت: دستگاه قضایی، امنیتی، اطلاعاتی و تمامی نیروهای مسلح پای کار آمده اند که آرامش مردم استان مستمر و مداوم باشد.

وی افزود: براساس گزارش رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، در این دو روز اخیر شیوع بیماران مبتلا به کرونا ویروس رشد چشمگیری نداشته و تعداد زیادی از کسانی که در بیمارستان های استان بستری بودند ترخیص شدند.

استاندار البرز اضافه کرد: در بیمارستان امام علی (ع) کار تست کرونا با کیت هایی که از وزارت بهداشت ارسال شده، دنبال می شود و نتیجه تا حداکثر 5 ساعت اعلام می شود.

وی گفت: چند دارو برای درمان کرونا اکنون مورد استفاده قرار می گیرد که بر اساس گزارش ارائه شده از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی، خوشبختانه موثر بوده است.

شهبازی افزود: توصیه های زیادی صورت گرفته و مقرر شد که اجتماعات و جلسات غیر ضرور جلوگیری شود و به فرمانداران ماموریت داده شد که دستگاه هایی که مرتبط هستند با قرارگاه ساماندهی مقابله با کرونا استان که همه به رصد و نظارت بپردازند و نیازهای مردم به وفور در بازار یافت شود.

وی عنوان کرد: امروز از یک داروخانه شبانه روزی نیز بازدید بعمل آوردیم که با سرعت شبکه پخش در حال توزیع اقلام است و غذا و دارو و فرمانداران نیز بر این روند نظارت دارند.

استاندار البرز گفت: واحدها مشکلاتی همچون سرمایه در گردش داشتند که معاون اقتصادی استانداری را مامور کردم تا به بررسی این موانع بپردازد.

وی افزود: از واحدهای استان قدردانی می کنم که طی تماس های مکرر اعلام آمادگی کردند که برای تامین نیاز بازار تمام قد حضور دارند.

شهبازی ادامه داد: به طور حتم دکتر کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، نسبت به بسیج شبکه توزیع اقدام می کند تا تولیدات این شرکت ها به شکل فوری در اختیار مردم قرار گیرد.

Share this post